Międzynarodowy transport, Przewóz zwłok, Sprowadzenie zwłok, transport zwłok

Międzynarodowy transport zmarłych z zakładem pogrzebowym z Warszawy

iredar.waw.pl - banner

Zakład pogrzebowy Iredar, zlokalizowany na warszawskich Bielanach, specjalizuje się w organizacji godnych ceremonii pożegnalnych oraz w realizacji zleceń na transport zwłok, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki rozbudowanej flocie karawanów i doświadczonym kierowcom są w stanie świadczyć usługi na terenie całej Polski oraz międzynarodowo, siedem dni w tygodniu, o każdej porze. Doświadczenie firmy Iredar w transporcie międzynarodowym obejmuje głównie kraje Unii Europejskiej, takie jak Anglia, Niemcy, Holandia, a także wschodnie kraje jak Ukraina, Rosja czy Białoruś. Współpracują z globalną siecią przedstawicielstw i lokalnymi firmami pogrzebowymi, co pozwala skutecznie minimalizować formalności i koszty związane z międzynarodowym przewozem zwłok. Więcej informacji związanych z realizacją sprowadzenia zwłok z zagranicy do Warszawy znajduje sie na stronie pod adresem www.iredar.waw.pl/o/sprowadzenie-zmarlych-z-zagranicy/.

Dom Pogrzebowy Iredar z Bielan zapewnia kompleksowa pomoc rodzinom począwszy od załatwiania i tłumaczenia dokumentów, poprzez koordynację działań z ambasadami i konsulatami, aż po transport lądowy, powietrzny oraz morski. W przypadku, gdy konieczna jest kremacja za granicą, zapewniają specjalną trumnę kremacyjną oraz odpowiednie przygotowanie zwłok.

Usługi pogrzebowe i wsparcie finansowe w zakładzie pogrzebowym na Bielanach

Doświadczony zakład pogrzebowy Iredar Bielany oferuje także profesjonalną pomoc w uzyskaniu zwrotu kosztów pogrzebu i doradztwo w zakresie świadczeń z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Kompetentni pracownicy dbają o wszystkie aspekty związane z transportem, w tym odbiór trumien i urn z lotnisk oraz procedury przejść granicznych w Polsce. Gwarantują krótkie terminy realizacji wszelkich usług i konkurencyjne ceny. Są do dyspozycji 24 godziny na dobę, oferując pomoc pod numerami telefonów: 507-556-060 oraz 507-840-964. Niezależnie od sytuacji, rodziny zawsze mogą liczyć na wsparcie Firmy Pogrzebowej Iredar i fachowe doradztwo w trudnych chwilach.

Zakład Pogrzebowy IREDAR Bielany, Marymont Strona Internetowa: www.iredar.waw.pl

Adres:
Marymoncka 107,
01-813 Warszawa

Numery tel.:
507 556 060 (całodobowy)
48 507 840 964 (biuro)

E-mail:
biuro@iredar.waw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *