Usługi pogrzebowe

Ostatnie pożegnanie zgodne z wolą zmarłego – Usługi pogrzebowe w Katowicach

ostatnie pożegnanie

Śmierć bliskiej osoby jest dużym ciosem dla całej rodziny. W tym trudnym czasie z pomocą przychodzą zakłady organizujące pogrzeby. Katowice to ponad 20 firm działających w branży pogrzebowej. Jak wybrać tę najlepszą?

Szeroka gama usług pogrzebowych w Katowicach sprawia, że pochówek może spełniać zarówno wolę zmarłego, jak i życzenia rodziny. Zakłady pogrzebowe wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom swoich klientów i organizują pochówki wyznaniowe w różnych obrządkach, a także pogrzeby świeckie.

Pochówek zorganizowany od A do Z

Pogrzeby to uroczystości rządzące się swoimi prawami, dlatego ich organizacja przez zakład pogrzebowy wymaga doświadczenia, wprawy, taktu, a przy tym wzięcia pod uwagę różnych życzeń klientów.

Wśród dostępnych usług znajdują się:

– krajowy transport zwłok
– sprowadzenie zmarłego z zagranicy
– publikacja nekrologów, klepsydr
– sprzedaż trumien, urn, tabliczek, krzyży
– kremacje – spopielenie zwłok
– oprawa muzyczna pochówku
– florystyka pogrzebowa
– urządzenie stypy
– usługi kamieniarskie
– pomoc w formalnościach cmentarnych i urzędowych

Z powyższych usług można skorzystać w zakładzie pogrzebowym Kuleczka w Katowicach, który cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów już od wielu lat.

Pogrzeb zgodny z ostatnią wolą zmarłego

Pochówek powinien być zgodny z życzeniami wyrażonymi przez osobę zmarłą. Organizacja pogrzebu odzwierciedlającego jej wymagania to jednocześnie wyraz hołdu, a zarazem uznania dla jej ostatniej woli.

W Polsce najczęściej prowadzone są pogrzeby wyznaniowe – może zorganizować je każdy zakład pogrzebowy. Obecnie jednak rośnie liczba pochówków świeckich, które odbywają się z Mistrzem Ceremonii. Na pogrzeby świeckie najczęściej decydują się osoby niewierzące, które chcą do ostatnich dni pozostać wierne swoim przekonaniom.

Uroczystości wyznaniowe i świeckie organizuje również zakład pogrzebowy pogrzebykuleczka.pl, który działa w miastach Katowice i Siemianowice Śląskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *