Usługi pogrzebowe

Pogrzeby osób zarażonych koronawirusem w Lublinie

pogrzeby Lublin

Zakład pogrzebowy EDEN od samego początku swojej działalności, nigdy nie zostawił żadnej z rodzin bez pomocy. Kiedy to liczne lubelskie firmy odmawiają pomocy rodzinom w związku z zakażeniem ciała chorobą SARS-CoV-2 – to Eden z Lublina niezmiennie pomaga wszystkim. Zdaniem pracowników zakładu EDEN, żadna rodzina nie może być pozbawiona możliwości godnego pożegnania się ze zmarłymi w takiej formie, w jakiej to jego najbliżsi uważają za stosowną.

Usługi pogrzebowe Eden

W związku z potrzebą realizowania misji firmy, cały personel zakładu pogrzebowego EDEN otrzymał odpowiednie przeszkolenie, a pracownicy przeprowadzają wszelkie działania, które pomogą im zorganizować pogrzeb z zachowaniem bezpieczeństwa dla siebie, jak i osób uczestniczących w pogrzebie.

Epidemia koronawirusa spowodowała wiele zmian, na które zarówno zakład pogrzebowy, jak i rodzina zmarłego nie ma wpływu. Zgodnie z zaleceniem sanepidu, nie ma możliwości ubrania ciała w przygotowany przez rodzinę strój oraz kosmetyki pośmiertnej. Mimo tego każdy pogrzeb przeprowadzony jest z największym poszanowaniem zmarłego i jego rodziny. 

Pracownicy zakładu EDEN przykładają ogromną wagę do pomocy każdemu, kto postawiony jest przed koniecznością zorganizowania pogrzebu. Niezależnie od przyczyny śmierci, każdy pogrzeb zostanie przeprowadzony na najwyższym poziomie profesjonalizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *