transport zwłok

Sprawny transport zmarłych z zagranicy do Białegostoku

www.raszczuk-pogrzeby.pl - banner

Pożegnanie zmarłych wiąże się z szeregiem formalności do załatwienia i wieloma decyzjami do podjęcia, jednakże rodzina nie pozostaje sama z tymi obowiązkami. W Białymstoku dom pogrzebowy Raszczuk oferuje szeroki zakres usług funeralnych. Organizuje ceremonie pożegnalne w wybranej przez rodzinę miejscowości oraz zapewnia kompleksowe wsparcie w przygotowaniu pogrzebu. Dzięki temu bliscy zmarłego mogą skupić się na procesie żałoby, mając pewność, że wszystkie aspekty techniczne zostaną profesjonalnie i z szacunkiem załatwione. Zakład pogrzebowy Raszczuk specjalizuje się również w profesjonalnym transporcie zmarłych na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Ich działalność obejmuje zarówno krótkie, jak i długodystansowe przewozy, zawsze z zachowaniem najwyższych standardów sanitarnych oraz szacunku dla zmarłych i ich rodzin.

Nagłe odejścia i lokalny transport – Usługi pogrzebowe Białystok

Odejście bliskiej osoby często następuje niespodziewanie i może być bardzo stresujące, szczególnie gdy śmierć ma miejsce z dala od domu. W takich momentach Dom Pogrzebowy Raszczuk zapewnia wsparcie przez całą dobę. Profesjonalnie przygotowani pracownicy są zawsze gotowi, by szybko i skutecznie zorganizować przewóz zmarłych, niezależnie od pory dnia czy nocy. Działają nie tylko w Białymstoku, ale na terenie całej Polski, zapewniając spokój rodzinom w trudnym czasie żałoby.

Międzynarodowy transport zmarłych w zakładzie pogrzebowym z Białegostoku

Dom pogrzebowy Raszczuk rozumie potrzebę godnego pożegnania bliskich, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Firma oferuje sprawną usługę transportu zmarłych do Białegostoku. Przed przewozem ciała za granicę, zespół kompetentnych pracowników dokładnie dba o dopełnienie wszelkich formalności urzędowych, tłumaczenie dokumentów oraz uzyskanie niezbędnych pozwoleń. Zapewniają odpowiednią trumnę z metalowym wkładem lub urnę w przypadku kremacji, zawsze w zgodzie z życzeniami i wolą rodziny zmarłego. Są zawsze dostępni i gotowi wesprzeć każdego, kto potrzebuje pomocy pod całodobowymi numerami telefonów85 653 12 00 i 606 970 883.

Adresy Domów Pogrzebowych Wojciech Raszczuk w Białymstoku:

Księdza Adama Abramowicza 1,
15-871 Białystok
przy kościele św. Rocha 

Świętego Maksymiliana Marii Kolbego 8,
15-174 Białystok
przy kościele św. M.M. Kolbego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *