Usługi pogrzebowe

Zakład pogrzebowy Memento Mori z Warszawy

zakład pogrzebowy Memento Mori

Memento Mori jest zakładem pogrzebowym, który dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań klienta oraz świadczy swoje usługi pogrzebowe w bardzo dobrej jakości. Misją domu pogrzebowego w Warszawie jest chęć niesienia pomocy osobom, które mają okres żałobny. Warszawki zakład pogrzebowy dokłada wszelkich starań, aby rodzina zmarłego czuła się wyjątkowo w tak smutnym momencie i stara się również dać wsparcie w postaci zrozumienia i troski.

Dom pogrzebowy Memento Mori jest rodzinną firmą działająca od wielu lat w branży funeralnej, do której zgłosiły się setki klientów, którzy następnie obdarzyli ją ogromnym zaufaniem.

Do każdej uroczystości dom pogrzebowy w Warszawie podchodzi indywidualnie oraz z należytym szacunkiem. Memento Mori cechuje się 20 letnim doświadczeniem, profesjonalizmem oraz wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Zakład pogrzebowy w centrum Warszawy

            Memento Mori mieszczący się w Warszawie na terenie dzielnicy Śródmieście wyróżnia się piękną zabytkowa kaplicą pw. św. Barbary. W celu rozszerzenia swoich usług i ofert warszawski dom pogrzebowy dysponuje swoją kaplicą przedpogrzebową. Zabytkowa kaplica pozwala krewnym i rodzinie na komfortowe pożegnanie zmarłego w obrządku wyznaniowym zmarłego, jak i uroczystości świeckich. Firma Memento Mori jest elastycznym i profesjonalnym zakładem pogrzebowym, który daje możliwość wyboru w jaki sposób zostanie pożegnany zmarły. Ceremonia może zostać przeprowadzona w obecności kapłana lub mistrza ceremonii, w ciszy, przy modlitwie lub przy oprawie muzycznej.

karawan pogrzebowy           

Usługi pogrzebowe Warszawa

            Dom pogrzebowy w Warszawie oferuje swoje usługi i odpowiada na nurtujące pytania całodobowo oraz prowadzi eksportacje w dzielnicach: Wola, Ochota, Praga, Mokotów, Śródmieście, Bielany, Bemowo, Bródno, Targówek, Żoliborz.

W swojej ofercie Memento Mori Warszawa Centrum posiada podstawowe usługi jak:

-przygotowanie ciała do ceremonii

-ekshumacja

-oprawa muzyczna

-pomoc w załatwianiu formalności i wypłaty zasiłków pogrzebowych

-wykonanie klepsydr i nekrologów

-opieka nad grobami

Do dodatkowych usług pogrzebowych należy:

-możliwość zakupu odzieży dla zmarłego

-możliwość wynajęcia autokaru 12-20 osobowego na terenie Warszawy

-wieńce i wiązanki pogrzebowe

-obrazki pamiątkowe

Memento Mori jest silnie wyróżniającym się zakładem pogrzebowym na tle innych, ze względu na swoją profesjonalność, długie lata w branży funeralnej oraz dzięki kompetentnemu personelowi. Na swojej stronie internetowej posiada wiele pozytywnych opinii oraz rekomendacje portalu z branży funeralnej. Poniżej znajduje się kontakt i adres do zakładu mieszczącego się w Warszawie Śródmieście.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *