Międzynarodowy transport, Przewóz zwłok, Sprowadzenie zwłok, transport zwłok

Jak przywieźć zmarłego do domu?

transport zwłok na Ukrainę, z Niemiec, oraz Anglii

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej Polacy rozproszyli się po całym świecie. Wyjeżdżamy w celach zarobkowych, edukacyjnych, czy z ciekawości, chcąc poznawać świat. Niestety życie czasem układa się w ten sposób, że śmierć spotyka Polaków daleko od domu.

Rodzina przeżywa szok, jakim jest śmierć ukochanej osoby. Wiele osób nie wyobraża sobie pochowania członka rodziny z dala od rodzinnych stron. Pragniemy, by ukochana osoba, na swój ostatni spoczynek wróciła do nas, do domu. Trauma, której doświadczamy po stracie bliskiego jest ogromna. Dodatkowym problemem, z którym musi poradzić sobie rodzina jest przewóz zwłok do Polski.

Sprowadzanie zwłok
Ukraina, Niemcy, Anglia

Jaki zakład wybrać do transportu zwłok

I tu potrzebna jest pomoc doświadczonego zakładu pogrzebowego, który potrafi sprowadzić do domu naszego ukochanego bliskiego. Firma Glob https://drejka.pl/ od wielu lat specjalizuje się w międzynarodowym transporcie zwłok. Jesteśmy w stanie sprowadzić bliską państwu osobę z każdego zakątka świata. Nasi pracownicy, pełni empatii, z uszanowaniem zajmą się bliską Państwu osobą.

Międzynarodowy transport zwłok jest nam znany od lat. Nasi pracownicy, posługujący się kilkoma językami, są w stanie pomóc w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności, by tylko ukochana osoba wróciła do domu. Przewóz zwłok do Polski odbywa się droga lądową, morską oraz powietrzną, wszystko uzależnione jest od Państwa potrzeb.

Przewóz zwłok do Polski wiąże się z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń. Dla rodziny stanowi dodatkowe obciążenie finansowe. Jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu stosownych pozwoleń oraz w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, który pozwoli na sfinansowanie transportu ukochanej osoby do kraju.

W firmie Glob wiemy jak dużym obciążeniem emocjonalnym jest śmierci bliskiej osoby. Staramy się ułatwić Państwu przejście przez ten trudny czas. Działamy z empatią i wyczuciem sytuacji, a Wasz bliski zostanie potraktowany z delikatnością i należytym szacunkiem. Przywieziemy Państwa ukochaną osobę do domu, żeby spoczęła w rodzinnych stronach, by chociaż odrobinę ukoić ból po stracie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *